w poniedziałki od 18:00-19:30 | Kurs West Coast Swing od podstaw, gr. 1 (start 7.01.2019)

Kurs niezwykle uniwersalnego tańca – West Coast Swing od podstaw. Zacznij nowy rok w nowym stylu!

KIEDY I GDZIE:
Każdy poniedziałek (start 7.01.2019) w godz. 18:00-19:30
Sala Amarantowa w Domu Tramwajarza (Poznań, ul. Słowackiego 19/21)

INWESTYCJA:
90PLN/os. za jeden cykl (4 zajęcia po 1,5 godziny)

O KURSIE WEST COAST SWING:
Nie słyszałeś dotąd tej nazwy? Nie jesteś jedyny. W Polsce płonie jeszcze niewiele ognisk tego cudownego tańca, ale Zachód rozgorzał na dobre i to już w minionym wieku.
West Coast Swing wywodzi się z innego swingowego tańca, który swoje początki datuje na lata 20. i 30. XX wieku, mianowicie Lindy Hop. W latach 50. i 60., gdy muzyka zaczęła być bardziej płynna, na scenę wkroczył Swing z Zachodniego Wybrzeża. Nie zatrzymał się on jednak w swojej dekadzie powstania, lecz rozwijał się, chłonął różne gatunki muzyczne aż po dziś dzień, co przekłada się na wielorakie sposoby wykonywania tego tańca i obfitość muzyki, do której możemy go wykonywać. Dlatego jest on tak niezwykle uniwersalny. Jeżeli tańczysz lub tańczyłeś coś innego, będziesz mógł wykorzystać tę wiedzę w Twoim Weście. Może on być dynamiczny, nowoczesny, liryczny, zabawny, elegancki, sensualny, poważny. Po prostu wyraź siebie. Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku. Już po opanowaniu kilku podstawowych figur możesz śmiało wkraczać na imprezowy parkiet i dobrze się bawić.
Oto jeden z przykładów:

A zatem nie zwlekaj i zapisz się na kurs już teraz! Znajdź swój indywidualny styl, rozwiń świadomość swojego ciała, improwizuj i poznaj poznańską społeczność westową. Jaki będzie Twój West?

MASZ PYTANIA?
Pisz: kursy@swingcraze.pl lub dzwoń: +48 609 646 004