8.01.2019 o 20:00 | “Wild Wild West” – potańcówka East&West Coast Swing

Uczcijmy karnawał i początek Nowego Roku w najlepszy możliwy sposób w najlepszym możliwym miejscu! Swingowe rytmy w Pretekście to dobre i sprawdzone połączenie. Z ekipą SWING CRAZE tym razem muzycznie zwiedzimy wschodnie i zachodnie wybrzeże USA, a działo i nadal dzieje się tam pod tym względem naprawdę dużo. Nie zabraknie ulubionych piosenek dla fanów starszych klimatów i tych bardziej współczesnych, ponieważ dzięki tym dwóm tańcom, East Coast Swingowi i West Coast Swingowi, możesz przetańczyć każdą imprezę i stać się królem parkietu!
Nie umiesz ich tańczyć? Nie przejmuj się! Pierwsza godzina jest właśnie dla Ciebie, od 20:00 bowiem będziemy uczyli się wspólnie kroku podstawowego i kilku prostych figur.
Nie ma już wymówek! Nie może Cię zabraknąć!
———————————–
KIEDY:
8.01.2019 w godz. 20:00-23:00
(pierwsza godzina to animacja taneczna wprowadzająca gości w podstawy East Coast Swingu)

GDZIE:
Restauracja “Pretekst”, ul. A. Fredry 7, Poznań

INWESTYCJA:
Wstęp: 10zł płatne gotówką przy wejściu

Wtorek? Mały piątek! Rozgrzej się z nami na resztę tygodnia!
Do zobaczenia na parkiecie!
P.S. Nie bierzcie swoich napojów. Bar będzie czynny dla nas przez całą imprezę!


Uczestnicząc w wydarzeniu zgadzasz się na to, aby:
– Organizator miał prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania wydarzenia oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
– Organizator mógł wykorzystać wizerunek Uczestników wydarzenia na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.