9-10.03.2019 | SWING CRAZE Beginners Weekend “West Coast Swing – od zera do bohatera”

Chcesz szybko nauczyć się tańczyć i to najlepiej, żeby dało się tym przetańczyć cała imprezę?
Proponujemy rozwiązanie idealne – intensywny weekend nauki podstaw niezwykle uniwersalnego tańca, jakim jest West Coast Swing.
Kilka słów o tańcu:
West Coast Swing wywodzi się z innego swingowego tańca, który swoje początki datuje na lata 20. i 30. XX wieku, mianowicie Lindy Hop. W latach 50. i 60., gdy muzyka zaczęła być bardziej płynna, na scenę wkroczył Swing z Zachodniego Wybrzeża. Nie zatrzymał się on jednak w swojej dekadzie powstania, lecz rozwijał się, chłonął różne gatunki muzyczne aż po dziś dzień, co przekłada się na wielorakie sposoby wykonywania tego tańca i obfitość muzyki, do której możemy go wykonywać. Dlatego jest on tak uniwersalny. Jeżeli tańczysz lub tańczyłeś coś innego, będziesz mógł wykorzystać tę wiedzę w Twoim Weście. Może on być dynamiczny, nowoczesny, liryczny, zabawny, elegancki, sensualny, poważny. Po prostu wyraź siebie. Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku!
Kilka słów o kursie:
W ciągu kilku intensywnych weekendowych godzin przyswoimy podstawy Westa. Po opanowaniu podstawowych figur możesz śmiało wkraczać na imprezowy parkiet i dobrze się bawić, ponieważ reszta jest improwizacją! Dodatkowo od razu na miejscu będziesz mógł zweryfikować poznany materiał, gdyż po części warsztatowej odbędzie się practice.
W połączeniu… czeka nas duża dawka zabawy, pozytywnej energii, ruchu… i trochę nauki. 😉 A jeżeli po weekendzie zapałasz miłością do Westa, tak jak my, będziesz miał możliwość kontynuowania regularnej nauki z grupą poniedziałkową (każdy poniedziałek o godz. 18:00 w Domu Tramwajarza).
Nie zwlekaj i zapisz się już teraz – ilość miejsc ograniczona!
Spędź z nami weekend, a Twoje życie nie będzie już takie samo! 😀

KIEDY I GDZIE: 9-10.03.2019 w SP nr 83 „Łejery” przy ul. Brandstaettera 1 (sala gimnastyczna)

INWESTYCJA: 90PLN/os.

HARMONOGRAM:
sobota (9.03)
10:30-11:00 Rejestracja
11:00-14:00 Warsztaty
14:00-15:30 Powarsztatowy practice

niedziela (10.03)
11:00-14:00 Warsztaty

MASZ PYTANIA?
Pisz: wcs@swingcraze.pl lub dzwoń: +48 609 646 004.