4.03.2019 o 20:00 | “Wild Wild West – Przedpodkoziołek” – potańcówka East&West Coast Swing

Na początku marca żegnamy się z karnawałem… niech to pożegnanie będzie niepowtarzalne! My Ostatki, zwane w Wielkopolsce Podkoziołkiem, zaczynamy świętować już dzień wcześniej. Zapraszamy zatem serdecznie na Przedpodkoziołek – wyjątkową swingową potańcówkę na zakończenie karnawału w restauracji “Pretekst”. 😀

Swingowe rytmy w Pretekście to dobre i sprawdzone połączenie. Z ekipą SWING CRAZE tym razem muzycznie zwiedzimy wschodnie i zachodnie wybrzeże USA, a działo i nadal dzieje się tam pod tym względem naprawdę dużo. Nie zabraknie ulubionych piosenek dla fanów starszych klimatów i tych bardziej współczesnych, ponieważ dzięki tym dwóm tańcom, West Coast Swingowi i East Coast Swingowi, możesz przetańczyć każdą imprezę!
Nie umiesz ich tańczyć? Nie przejmuj się! Pierwsza godzina jest właśnie dla Ciebie! Od godziny 20:00 będziemy uczyli się wspólnie kroku podstawowego i kilku prostych figur. Dobra zabawa gwarantowana!
Pożegnaj karnawał w dobrym stylu! Nie może Cię zabraknąć!
———————————–
KIEDY:
4.03.2019 w godz. 20:00-23:00
(pierwsza godzina to animacja taneczna wprowadzająca gości w podstawy West Coast Swingu)

GDZIE:
Restauracja “Pretekst”, ul. A. Fredry 7, Poznań

INWESTYCJA:
Wstęp: 10zł płatne gotówką przy wejściu

Poniedziałek to przecież dzień przed Podkoziołkiem? No właśnie, to Przedpodkoziołek! Jeden dzień to za mało! My świętujemy epicko! 🙂
Do zobaczenia na parkiecie!
P.S. Nie bierzcie swoich napojów. Bar będzie czynny dla nas przez całą imprezę!


Uczestnicząc w wydarzeniu zgadzasz się na to, aby:
– Organizator miał prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania wydarzenia oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
– Organizator mógł wykorzystać wizerunek Uczestników wydarzenia na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.