3.03.2019 od 14:30 | “Jak pokochać swoje ciało” – warsztaty z Burleski dla Pań z okazji Dnia Kobiet

Zapraszamy na warsztaty poszukiwania głębi kobiecości poprzez ruch i atrybuty sceniczne.
Zajęcia opierają się na stylach : chair dance, higtheels, sexy dance, BURLESKA, kabaret, broadway.
Krótka rozgrzewka chwilka lekkiego rozciągania i podróż do krainy piór, boa, wachlarzy, cekinów i brokatu – to właśnie zajęcia które poprowadzi Lady AnnMArt.
——–

KIEDY I GDZIE: 3.03.2019 (niedziela) godz. 14:30 – 17:30 w Sali Amarantowej Domu Tramwajarza (Poznań, ul. Słowackiego 19/21)

INWESTYCJA: 50PLN/os.

MASZ PYTANIA?
Pisz: zapisy@swingcraze.pl lub dzwoń: +48 510 055 723

O Lady AnnMArt:
Z wykształcenia muzyk i choreograf. Od piątego roku życia gra na fortepianie. Pisze teksty oraz muzykę. Z zamiłowania wielka miłośniczka stylu vintage oraz muzyki lat 20-30.
Fascynuje ją styl „pin up”,retro-muzyka, moda i taniec. Z tych zainteresowań powstał autorski program zajęć w stylu burleski. Szkoliła się u takich pedagogów jak: Robert Jędrzejczyk Elżbieta Szlufik-Pańtak, Grzegorz Pańtak oraz vwiele innych.
Od 2008 roku związana z Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu jako tancerka i wokalistka.
Szkoli się również regularnie za granicą z burleski oraz Broadway jazzu : Pineapple dance studio London czy „Harmonic Studio” w Paryżu. Uczestniczka programów telewizyjnych takich jak: „Bitwa na głosy”, „Must be the music”, „Mam talent”. Regularnie występuje na scenie polskiej oraz zagranicznej burleski.
Pomysłodawca, reżyser i wykonawczyni projektu RETRO SHOW Rewia Burleski .Jedynego w Polsce Show, które zawitało już na sceny teatrów między innymi: Łódź, Ciechocinek, Grudziądz, Sieradz, Toruń, Inowrocław i inne.
Od niedawna założycielka jednej z niewielu w Polsce szkoły specjalizującej się tylko i wyłącznie w stylach kobiecych o jakże żartobliwej nazwie „CaBaReT szkoła kreski i burleski”.
Producentka Burleskowego Show o nazwie „Toruńska Scena Burleski”, który cieszy się wielkim zainteresowaniem.
Propagatorka ruchu kobiecego, dzięki któremu narodziła się grupa pasjonatek burleski „The Glitter Cats”.
Od lat związana ze wszystkim co retro wielka pasjonatka jazzu i dobrej zabawy podczas takowych warsztatów!!