13.02.2019 o 20:00 | “Wild Wild West – Valentines Edition” – potańcówka East&West Coast Swing

Walentynki, święto zakochanych, zbliżają się wielkimi krokami. Czy jest lepszy sposób uczczenia tego dnia niż taniec razem z ukochaną osobą? Jeśli z kolei ta jeszcze nie pojawiła się w Twoim życiu, może spotkasz ją tutaj. Czy możesz przegapić taką szansę?
Swingowe rytmy w Pretekście to dobre i sprawdzone połączenie. Z ekipą SWING CRAZE tym razem muzycznie zwiedzimy wschodnie i zachodnie wybrzeże USA, a działo i nadal dzieje się tam pod tym względem naprawdę dużo. Nie zabraknie ulubionych piosenek dla fanów starszych klimatów i tych bardziej współczesnych, ponieważ dzięki tym dwóm tańcom, West Coast Swingowi i East Coast Swingowi, możesz przetańczyć każdą imprezę!
Nie umiesz ich tańczyć? Nie przejmuj się! Pierwsza godzina jest właśnie dla Ciebie! Od godziny 20:00 będziemy uczyli się wspólnie kroku podstawowego i kilku prostych figur. Dobra zabawa gwarantowana!
Świętuj wigilię Walentynek razem z nami! Nie może Cię zabraknąć!
———————————–
KIEDY:
13.02.2019 w godz. 20:00-23:00
(pierwsza godzina to animacja taneczna wprowadzająca gości w podstawy West Coast Swingu)

GDZIE:
Restauracja “Pretekst”, ul. A. Fredry 7, Poznań

INWESTYCJA:
Wstęp: 10zł płatne gotówką przy wejściu

Środa to przecież dzień przed Walentynkami? Jeden dzień to za mało! My świętujemy epicko! 🙂
Do zobaczenia na parkiecie!
P.S. Nie bierzcie swoich napojów. Bar będzie czynny dla nas przez całą imprezę!


Uczestnicząc w wydarzeniu zgadzasz się na to, aby:
– Organizator miał prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania wydarzenia oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
– Organizator mógł wykorzystać wizerunek Uczestników wydarzenia na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.