10-13.09.2020 | ZATOKA WEST COAST SWING – ogólnopolski integracyjny weekend taneczny – ODWOŁANY

ZATOKA WEST COAST SWING to warsztaty z Westem, które, oprócz nauki tańca, przede wszystkim skupiają się na integracji polskich westies. A okoliczności są niezwykle sprzyjające. Domki wczasowe w lesie, jezioro, ognisko, wieczorne tastery i imprezy do późna. Do tego 2 poziomy warsztatów, 2 główne pary nauczające, ok. 9 godzin nauki na poziomie + 2 godziny tasterów i mnóstwo czasu, by po prostu lepiej się poznać. A reszta w naszych rękach 😉

Kochani nasi westofile, 😉
rzeczywistość zdecydowanie nas nie rozpieszcza i będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, by się spotkać i razem potańczyć.
Dlatego z bólem serca przystępujemy do realizacji planu B naszego integracyjnego wyjazdu.
Przenosimy Zatokę West Coast Swing na WRZESIEŃ, a dokładnie 10-13.09.2020.
W tych niepewnych czasach nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam już w tej chwili, jak będzie dokładnie wyglądał nasz festiwal, ale na pewno będziemy na bieżąco informować o wszystkich szczegółach.
Bądźcie silni, cierpliwi i trzymajcie się w zdrowiu.

Do zatańczenia,
Ekipa SWING CRAZE

KIEDY I GDZIE:
10-13.09.2020 w Ośrodku Wypoczynkowym “Borowa Zatoka” koło Pszczewa

 

INSTRUKTORZY:

Ola i Sebastian (“Ładni”) z Warszawy
Ola i Sebastian, małżeństwo z Warszawy, które często możecie spotkać podczas wydarzeń Sezonu na Westa! Zaczęło się od Oli, która w czasie studiów amatorsko rozwijała swoje pasje: łyżwiarstwo i taniec. W wyniku poszukiwań własnego stylu trafiła na YT na filmy z WCS i stwierdziła, że to może być właśnie to. Swoim odkryciem podzieliła się z mężem i stwierdziła, że będzie tańczyć z nim lub bez niego – nie pozostawiając mu wyboru. Szybko okazało się, że zauroczenie Oli udzieliło się Sebastianowi i tak już ponad cztery lata biorą udział w polskich i europejskich eventach. West jest dla nich czymś więcej niż tylko tańcem – mogą dzięki niemu wyrażać emocje, które zresztą mają zawsze wypisane na twarzy 😉
Dominika i Nikodem z Łodzi
Dominika i Nikodem swoją przygodę z tańcem rozpoczęli wiele lat temu skupiając się przede wszystkim na stylach solowych. Jej największą taneczną pasją był hip-hop, a jego break dance (taniec na głowie, jak ktoś nie wie) 😛
To, co urzekło ich w Weście to możliwość tańczenia do różnych rodzajów muzyki, przestrzeń do improwizacji oraz interakcji między partnerami. Swoją naukę Westa zaczęli kilka lat temu w krakowskiej szkole Marcina i Kasi Skalskich. Później rozwijali swoje umiejętności taneczne pod okiem Championów: Meliny Ramirez-Stuart i Scotta Stuarta na gorących ziemiach południowej Australii. Z emigracji wrócili ze względu na pająki chowające się w butach do tańca.

 

POZIOMY:

P1+: Tańczysz przynajmniej 3 miesiące. Znasz podstawowe schematy (Left Side Pass, Under Arm, Sugar Push, Sugar Tuck, Whip) oraz ich wariacje. Potrafisz swobodnie tańczyć do wolnego i średniego tempa muzyki. Chcesz poznać kolejne techniki, sposoby na wspólną konwersację oraz zabawę z muzyką.

P2: Tańczysz przynajmniej rok. Znasz podstawowe schematy i ich liczne wariacje, rock’n’go, roll-in roll-out, slingshot, posting i floating anchor, jako followerka coraz częściej i pewniej wykorzystujesz swoją kreatywność. Chcesz rozwinąć umiejętności komunikacji, musicality oraz poszerzyć wachlarz schematów, by tworzyć coraz ciekawsze tańce.

Nie znasz jeszcze podstaw West Coast Swing?
Jeśli chcesz wybrać się z nami na ZATOKĘ WCS, ale nie znasz jeszcze podstaw tego tańca, to zarejestruj się na Zatokę i wypierz poziom P1+, a następnie weź udział w weekendowych warsztatach West Coast Swing dla początkujących w Poznaniu, Łodzi, Warszawie lub innym mieście w Polsce.

 

INWESTYCJA:

KOSZT UDZIAŁU W WARSZTATACH, TASTER-ACH I POTAŃCÓWKACH:
1 próg cenowy (przy rejestracji i płatności do 31.07.2020): 240zł/os.
2 próg cenowy (przy rejestracji i płatności po 31.07.2020): 290zł/os.

KOSZT ZAKWATEROWANIA I WYŻYWIENIA:
Doba zakwaterowania: 50zł/os.
Pełne wyżywienie na dzień: 60zł/os.

Wyżywienie obejmuje trzy rodzaje diet:
– standardową,
– wegetariańską
– wegańską.

UWAGA:
– Dzieci podczas weekendu bardzo mile widziane, a na dzieci do lat 12-tu zniżka w postaci 1/2 ceny. Natomiast niemowlaki pobyt mają za darmo.
– Jeśli jesteś na diecie innej niż standardowa, wegetariańska lub wegańska, napisz to w formularzu rejestracyjnym, zobaczymy co da się zrobić.

 

Zapoznaj się z Regulaminem “ZATOKI WEST COAST SWING 2020”.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

 

Szczegóły wraz z harmonogramem na stronie: www.swingbay.pl

 

MASZ PYTANIA?

Pisz: swingbay@swingcraze.pl lub dzwoń: +48 510 055 723

 

Sponsor główny: