Zapisy na regularne kursy SWING CRAZE, jesień 2020

Z pewną doza niepewności, ale również ekscytacji otwieramy, po wielu miesiącach przerwy, zapisy na kursy taneczne SWING CRAZE!
Przygotowaliśmy dla Was moc wrażeń i niezapomnianych chwil tanecznych przy radosnej muzyce swingowej, ale nie tylko. Zajęcia odbywać się będą w nowej lokalizacji w Domu Studenckim HANKA w centrum Poznania z dogodnym dojazdem komunikacją miejską oraz dużą liczbą miejsc parkingowych.
Poniżej przedstawiamy terminarz kursów wraz z ich opisami. Wybierz taniec, który Cię inspiruje i dołącz do nas!
Do zobaczenia na parkiecie.

TERMINARZ KURSÓW

WTORKI

18:30-19:45 | Balboa od podstaw

Start: 6.10.2020
Gdzie: sala absydowa w Domu Studenckim “Hanka” (Poznań, Al. Niepodległości 26)
Prowadzący: Joanna i Marcin
Opis: Gdy brakuje miejsca na parkiecie, a muzyka radośnie pędzi naprzód, przytul partnerkę nieco mocniej i zacznij tańczyć Balboa!
Zapraszamy do tańca swingowego rodem z Hollywood, który w latach 30. królował w zatłoczonych salach tanecznych Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Balboa, cioteczny brat Lindy Hop zbliżył tańczących niczym Tango Argentyńskie, partnerkom zmienił trampki na obcasy, partnerom dodał odrobinę więcej sposobności do prowadzenia, a obojgu podarował niezliczone możliwości rytmicznej ekspresji.

Dla kogo: Kurs dla osób początkujących lub chcących powtórzyć podstawy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS
20:00-21:15 | Balboa dla znających podstawy

Start: 6.10.2020
Gdzie: sala absydowa w Domu Studenckim “Hanka” (Poznań, Al. Niepodległości 26)
Prowadzący: Joanna i Marcin
Opis: Poznałeś już czar dźwięku szurania na parkiecie? Wiesz już, że tańce swingowe nie zawsze muszą się wiązać z dystansem między partnerami. Słowem znasz już podstawy Balboa i chcesz więcej?
Ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Poznasz nowe kroki, te prostsze i te bardziej zaawansowane, nauczysz się nowych rozwiązań znanych już figur, poczujesz się swobodnie w różnych tempach utworów. Powiedziałeś A? Powiedz też B. B jak Balboa!

Dla kogo: Kurs dla osób tańczących Balboa od co najmniej 3 miesięcy, znające podstawowe figury takie jak: Single i Dobule Time Basic, Paddle, Crab Walk, Come Around, Lollies.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

CZWARTKI

18:30-19:45 | West Coast Swing od podstaw

Start: 8.10.2020
Gdzie: sala absydowa w Domu Studenckim “Hanka” (Poznań, Al. Niepodległości 26)
Prowadzący: Maria i Piotr
Opis: Uwielbiasz swingową muzykę, ale szukasz tańca, które pozwoli Ci wyrazić wszystkie swoje emocje do bardziej współczesnych kawałków?
West Coast Swing to taniec wywodzący się z Lindy Hop, który wkroczył na scenę w latach 50. i 60., gdy muzyka zaczęła być bardziej płynna. Rozwijał się, chłonął różne gatunki muzyczne aż po dziś dzień, co przekłada się na wielorakie sposoby wykonywania tego tańca i obfitość muzyki, do której możemy go wykonywać. Może on być dynamiczny, nowoczesny, liryczny, zabawny, elegancki, sensualny, poważny. Po prostu wyraź siebie.

Dla kogo: Kurs dla osób początkujących lub chcących powtórzyć podstawy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS
20:00-21:15 | West Coast Swing dla znających podstawy

Start: 8.10.2010
Gdzie: sala absydowa w Domu Studenckim “Hanka” (Poznań, Al. Niepodległości 26)
Prowadzący: Maria i Piotr
Opis: Nie trzeba Ci już reklamować Westa, bo i tak większość wolnego czasu spędzasz przed komputerem, oglądając występy championów WCS? Tak… wpadłeś po uszy. Świetnie się składa, bo my też! 🙂
Zapraszamy na kurs, w którym zgłębisz tajniki tego tańca, poznasz nowe figury i wariacje, chwycisz nowy styling.
West Coast Swing, jeżeli mu pozwolisz, może być przygodą na całe życie. W dodatku z serii tych, która nigdy się nie nudzi, bo jest niezwykle zróżnicowana.

Dla kogo: Kurs dla osób tańczących WCS od co najmniej 6 miesięcy, znające podstawy: Left Side Pass, Under Arm, Sugar Push, Sugar Tuck, Whip.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

OPCJE PŁATNOŚCI:

OPCJA 1: 90 PLN/os. za miesiąc kursu przy płatności do 1 tygodnia przed rozpoczęciem kursu lub kolejnego miesiąca kursu.
OPCJA 2: 110 PLN/os. za miesiąc kursu przy płatności w terminie krótszym niż 1 tydzień przed rozpoczęciem kursu lub kolejnego miesiąca kursu.

Zapoznaj się z regulaminem regularnych kursów SWING CRAZE!

PRZYDATNE INFORMACJE

  • Z przyczyn epidemiologicznych na zajęciach do odwołania nie obowiązuje rotacja partnerów, a uczestnicy mają obowiązek zakrywania ust i nosa oraz ograniczyć kontakt z innymi uczestnikami do niezbędnego minimum.
  • Rejestracje na kursy przyjmujemy wyłącznie w parach. Jeśli nie masz osoby do pary na kurs, możesz np. poszukać Partnera lub Partnerki w następujących grupach na FB:
   MUCHA NIE SIADA
   Lindy Hop in Poznań
   Balboa Poznań
   West Coast Swing Poznań
   Swing in Poznań
   Roztańczony Poznań
  • Rejestrując się jako para wypełnij DWA ODRĘBNE formularze rejestracyjne podając dwa oddzielne adresy e-mail oraz numery telefonu dla każdej osoby z pary.
  • Nie honorujemy kart MultiSport, FitProfit itp.

KONTAKT

Jeśli masz pytania, potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami dzwoniąc: +48 510 055 723 lub pisząc: kursy@swingcraze.pl.