15.07.2017 od 14:00 | Swingowy Patrol, odc. 1 “Mitch uczy pływać”

Swingowy Patrol, czyli integracyjna impreza swingowa 15 lipca nad Jeziorem Kierskim w Kaskada Hotel&Restauracja

– Ratunku! Pomocy! Ktoś tu tonie w morzu codziennych trosk i obowiązków!

(Na scenę w slow motion wbiega Mitch Buchannon z czerwoną bojką ratowniczą)

– Spokojnie! Mój Swingowy Patrol pokaże nieszczęśnikowi krok po kroku, jak skutecznie i aktywnie wypocząć latem w mieście!

Jeżeli i Ty tańczysz, chciałbyś tańczyć, słyszałeś kiedyś taki czasownik, chcesz poznać któryś z tańców swingowych (Lindy Hop, Blues, Balboa, West Coast Swing, ) lub zastanawiasz się, o co chodzi, przyjdź, przyjedź, przypłyń, przyleć… po prostu bądź na plaży przy hotelu Kaskada 15. lipca od godz. 14:00, bo już od tej godziny piknikujemy, gramy w siatkówkę, pływamy kajakami i rowerami wodnymi oraz robimy wszystko to, co robi się nad jeziorem w letni dzień. Nie ograniczaj wyobraźni, bo mama zawsze powtarzała, że nad wodą trzeba ją zachować.

W międzyczasie odbędą się zajęcia z pierwszej pomocy dla początkujących, czyli małe pokazy stylów tanecznych na plaży. By zaś nauczyć się omijać wszelkie napotkane w odmętach codzienności przeszkody i zawsze pozostawać na fali, zapisz się do akademii ratownictwa swingowego, która zaczyna pełnowymiarowe zajęcia od godz. 19:00.
Mitch, C.J. Parker, Stephanie Holden i inni specjaliści w swoich stylach w trakcie potańcówki zaprezentują w krótkich tasterach podstawy każdego stylu, a Ty zdecydujesz, w którym z nich czujesz się jak ryba w wodzie.
A zatem co zrobić? Przywdziewaj czerwony strój, klapki, chwytaj bojkę i buty do tańca, trochę gotówki (beach bar będzie dla nas szeroko otwarty!) i baw się z nami w swingowych rytmach.

A zatem harmonogram Swingowego patrolu przedstawia się następujaco:
– 14:00 rozpoczynamy aktywne plażowanie
– 15:00 odbędzie się około 30 min. animacja z nauką podstaw i prezentacją jednego z tańców swingowych
– 17:00 będzie miała miejsce kolejna 30 min. animacja z prezentacją i nauką podstaw kolejnego z tańców swingowych
– 19:00 Rozpoczynamy potańcówkę od nauki podstaw Lindy Hop (protoplasty niemalże wszystkich odmian swingu), a od 19:30 bawimy się na całego … czyli POTAŃCÓWKA

Zawsze na fali!
Swingowy Patrol

P.S. Dla zmotoryzowanych przewidziany jest parking. Opłata 10 zł za auto.

TUTAJ znajdziesz to wydarzenia na FB.