9-11.02.2018 | PoŁóW w Trójkącie Bermudzkim 2018 – przystań Poznań

Cumy rzucone, ster odpowiednio “…na burt”, cała naprzód i prujemy fale w kierunku na Poznań na PoŁóW.
9-11.02.2018 spotykamy się w Poznaniu na pierwszej przystani, III edycji integracyjnego spotkania swingowego PoŁóW w Trójkącie Bermudzkim 2018.
3 – częściowa impreza 3 miast Poznania, Łodzi i Wrocławia, integrująca nasze środowiska. Każde miasto organizuje u siebie warsztaty, zajęcia integracyjne, spotkania, potańcówki, noclegi dla przyjezdnych. Warsztaty są dla początkujących, tańczących do i powyżej 6 miesięcy. “Wymiatacze”, czyli tańczący dłużej uczestniczą również, ponieważ pomagają na zajęciach, wspierają uczących i uczących się.

Po co to wszystko? Oprócz tego co już powyżej napisane, chcemy zadbać o tych, którzy już tańczą i tych, którzy zaczynają. Staramy się powiększać nasze środowiska, szukać nowych instruktorów, polepszać jakość naszych zajęć, możemy wymienić swoje pomysły i doświadczenia. Połączyło nas Lindy, a PoŁóW ułatwia kontakty. PoŁóW to dobry poligon dla startujący instruktorów, którzy pod okiem doświadczonych osób mogą spróbować swoich sił, przygotowując i prowadząc warsztaty.

Harmonogram:
9.02.2018 – mały rejsik na parkiet, czyli “sponiewieranko” na PoŁóW 2018 Before Retro Swing Party w TROPS
10.02.2018 – warsztaty, zabawy integracyjne i potańcówka z tematem “Blue Sky” (link do wydarzenia: PoŁóW 2018 „Blue Sky” Retro Swing Party w KANDI). Nawet niebieski element wystarczy, ale liczymy na kreatywność …:)
11.02.2018 – warsztaty, podsumowanie PoŁoWu ze wszystkimi uczestnikami.

Koszt: 80PLN/os.