Regularne kursy SWING CRAZE, zima 2020

Drodzy tancerze,
Ze względu na panującą epidemię zmuszeni jesteśmy zawiesić regularne zajęcia taneczne, aż do odwołania.
O wszelkich zmianach, będziemy na bieżąco informować.

Do rychłego potańczenia,
Ekipa SWING CRAZE

TERMINARZ KURSÓW

PONIEDZIAŁKI

18:30-19:45 | NOWY kurs West Coast Swing od podstaw | START: 13.01.2020
poniedziałki 18:30-19:45 | NOWY Kurs West Coast Swing od podstaw (start: 13.01.2020)

Start: 13.01.2020
Gdzie: Studio Jogi YAM, sala średnia na piętrze
Prowadzący: Maria i Potr

Opis: Uwielbiasz swingową muzykę, ale szukasz tańca, które pozwoli Ci wyrazić wszystkie swoje emocje do bardziej współczesnych kawałków?
West Coast Swing to taniec wywodzący się z Lindy Hop, który wkroczył na scenę w latach 50. i 60., gdy muzyka zaczęła być bardziej płynna. Rozwijał się, chłonął różne gatunki muzyczne aż po dziś dzień, co przekłada się na wielorakie sposoby wykonywania tego tańca i obfitość muzyki, do której możemy go wykonywać. Może on być dynamiczny, nowoczesny, liryczny, zabawny, elegancki, sensualny, poważny. Po prostu wyraź siebie.

Dla kogo: Kurs dla osób chcących rozpocząć naukę tańca od zera lub chcących powtórzyć podstawy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS
20:00-21:15 | NOWY kurs Balboa od podstaw | START: 13.01.2020
poniedziałki 20:00-21:15 | NOWY kurs Balboa od podstaw (start: 13.01.2020)

Start: 13.01.2020
Gdzie: Studio Jogi YAM, sala średnia na piętrze
Prowadzący: Joanna i Marcin

Opis: Gdy brakuje miejsca na parkiecie, a muzyka radośnie pędzi naprzód, przytul partnerkę nieco mocniej i zacznij tańczyć Balboa!
Zapraszamy do tańca swingowego rodem z Hollywood, który w latach 30. królował w zatłoczonych salach tanecznych Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Balboa, cioteczny brat Lindy Hop zbliżył tańczących niczym Tango Argentyńskie, partnerkom zmienił trampki na obcasy, partnerom dodał odrobinę więcej sposobności do prowadzenia, a obojgu podarował niezliczone możliwości rytmicznej ekspresji.

Dla kogo: Kurs dla osób chcących rozpocząć naukę tańca od zera lub chcących powtórzyć podstawy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

WTORKI

18:30-19:45 | Balboa, poziom początkujący+

Kontynuacja od: 7.01.2020
Gdzie: Studio Jogi YAM, sala średnia na piętrze
Prowadzący: Kamilla i Waldek oraz Joanna i Marcin

Opis: Poznałeś już czar dźwięku szurania na parkiecie? Wiesz już, że tańce swingowe nie zawsze muszą się wiązać z dystansem między partnerami Słowem znasz już podstawy Balboa i chcesz więcej?
Ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Poznasz nowe kroki, te prostsze i te bardziej zaawansowane, nauczysz się nowych rozwiązań znanych już figur, poczujesz się swobodnie w różnych tempach utworów. Powiedziałeś A? Powiedz też B. B jak Balboa!

Dla kogo: Kurs dla osób tańczących Balboa od co najmniej 3 miesięcy i znające następujące podstawy: Single i Dobule Time Basic, Paddle, Crab Walk, Come Around, Lollies.

DOŁĄCZ DO KURSU
20:00-21:15 | IT'S ALL SWING - rytmika, technika, styling

Kontynuacja od: 7.02.2020
Gdzie: Studio Jogi YAM, sala średnia na piętrze
Prowadzący: Kamilla i Waldek

Opis: Jak stać się lepszym tancerzem? Jak interpretować muzykę i rytm? Jak wydobyć i podkreślić swoją niepowtarzalną osobowość taneczną?
Cykl zajęć dla wszystkich, którzy pragną podnieść jakość swojego tańca, pod względem technicznym, rytmicznym, stylizacyjnym i muzycznym.
Indywidualne podejście, praca nad detalami oraz odkrywanie nowych, tanecznych horyzontów.

Dla kogo: Kurs dla osób, które mają co najmniej roczne doświadczenie taneczne i znają w stopniu średnio- lub zaawansowanym przynajmniej jeden z tańców swingowych, takich jak: Lindy Hop, Balboa, West Coast Swing, Boogie Woogie, Collegiate Shag.

DOŁĄCZ DO KURSU

ŚRODY

18:30-19:45 | Lindy Hop, poziom początkujący+

Kontynuacja od: 8.01.2020
Gdzie: Studio Jogi YAM, sala duża na parterze
Prowadzący: Dorota i Michał oraz Marcin

Opis: Kochasz bounce i uwielbiasz radość, jaką przynosi Ci Lindy Hop? Trzymaj się tego kierunku i szlifuj z nami dalej swoje umiejętności! Będziemy krzesać swing outy jak z nut, synkopy przestaną być czarną magią a biodra rozbounce’ują (tak, jest takie słowo, właśnie powstało) się na całego.
A zatem Lindy Chłopy i Spank the Babki – zapraszamy Was wszystkich na kurs Lindy Hop.

Dla kogo: Kurs dla osób tańczących Lindy Hop co najmniej 3 miesiące i znające następujące podstawy: 6 Count Basic, Send Out, Bring Her Back, Tuck Turn, Shugar Push, 8 Count Basic, Promenade, Yo-Yo, Linyy Circle.

DOŁĄCZ DO KURSU
20:00-21:15 | NOWY kurs Lindy Hop od podstaw | START: 8.01.2020
środy 20:00-21:15 | NOWY kurs Lindy Hop od podstaw (start: 8.01.2020)

Start: 8.01.2020
Gdzie: Studio Jogi YAM, sala średnia na piętrze
Prowadzący: Dorota i Michał oraz Marcin

Opis: Szukasz sposobu na wydobycie z siebie radości i pozytywnej energii? Mamy dla Ciebie najweselszy taniec na ziemskim globie, Lindy Hop!
Nie słyszałeś dotąd takiej nazwy? Lindy Hop to taniec swingowy, którego złoty okres datujemy na przełom lat 30. i 40. minionego wieku, obecnie jednak przeżywa swój ponowny rozkwit. Wykorzystuje on naturalne ruchy ludzkiego ciała tak, by taniec nie był nadto wyczerpujący i wymagający niezwykłej sprawności. Ze względu na swój radosny i improwizatorski charakter porusza tłumy i uzależnia pozytywną energią. Po prostu musisz tego spróbować!

Dla kogo: Kurs dla osób chcących rozpocząć naukę tańca od zera lub chcących powtórzyć podstawy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

CZWARTKI

18:30-19:45 | West Coast Swing, poziom początkujący+

Kontynuacja od: 9.01.2020
Gdzie: Studio Jogi YAM, sala duża na parterze
Prowadzący: Maria i Piotr

Opis: Na hasło West Coast Swing nie robisz już wielkich oczu, a w głowie nie pojawia się pytanie – co to jest? Znasz już kilka podstawowych figurach i dajesz sobie radę z tańczeniem do różnej muzyki, ale masz ochotę na więcej, a w tym na legendarnego Whip-a? Świetnie się składa! Ten kurs jest idealny dla Ciebie.
Zapraszamy do zgłębiania razem z nami tajników Westa, poznawania kolejnych figur, stylizacji, a wszystko po to, by mieć jeszcze więcej radości i przyjemności z tańczenia do różnorodnej muzyki.

Dla kogo: Kurs dla osób tańczących WCS od co najmniej 3 miesięcy, znające podstawowe figury takie jak: Left Side Pass, Under Arm, Sugar Push, Sugar Tuck.

DOŁĄCZ DO KURSU
20:00-21:15 | West Coast Swing dla znających podstawy

Kontynuacja od: 9.01.2020
Gdzie: Studio Jogi YAM, sala średnia na piętrze
Prowadzący: Maria i Piotr

Opis: Nie trzeba Ci już reklamować Westa, bo i tak większość wolnego czasu spędzasz przed komputerem, oglądając występy championów WCS? Tak… wpadłeś po uszy. Świetnie się składa, bo my też! 🙂
Zapraszamy na kurs, w którym zgłębisz tajniki tego tańca, poznasz nowe figury i wariacje, chwycisz nowy styling.
West Coast Swing, jeżeli mu pozwolisz, może być przygodą na całe życie. W dodatku z serii tych, która nigdy się nie nudzi, bo jest niezwykle zróżnicowana.

Dla kogo: Kurs dla osób tańczących WCS od co najmniej roku, znające podstawy: Left Side Pass, Under Arm, Sugar Push, Sugar Tuck, Whip.

DOŁĄCZ DO KURSU

OPCJE PŁATNOŚCI:

OPCJA 1: 310 PLN/os. za kurs przy płatności za 3 miesiące z przed pierwszym miesiącem zajęć.
OPCJA 2: 340 PLN/os. za kurs przy płatności za 3 miesiące, w dwóch ratach po 170 PLN, pierwsza rata przed pierwszym, a druga przed drugim miesiącem zajęć.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego sposobu rozliczenia skontaktuj się z nami.

Zapoznaj się z regulaminem regularnych kursów SWING CRAZE!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaki kurs tańca wybrać?
Jeśli nie wiesz jaki kurs wybrać, zadzwoń do nas: +48 510 055 723 lub napisz: kursy@swingcraze.pl. Pomocne może okazać się również poniższe zestawienie opisujące elementy, nad którymi bedziemy pracować na danym kursie. Poniższe zestawienie możez powiększyć lub pobrać klikająć w nie.
Jaki regularny kurs SWING CRAZE wybrać - zestawienie kursów
Czy muszę rejestrować się w parze?
Zapisy w parach są polecane, ale nieobowiązkowe. Patnerzy i Partnerki wpisywani są na listy zajęć według kolejności zgłoszeń. W przypadku braku równowagi, tworzymy listy oczekujących. Jeżeli korzystasz z Facebooka, możesz poszukać Partnera lub Partnerki w następujących grupach:
MUCHA NIE SIADA
Lindy Hop in Poznań
Balboa Poznań
West Coast Swing Poznań
Swing in Poznań
Roztańczony Poznań
Jaki zabrać strój i obuwie na zajęcia?
Na zajęcia polecamy stroje swobodne, niekrępujące ruchów. Lubisz stylizacje na lata 30.,40.? O ile nie będą ograniczały Twoich ruchów, będziemy to tylko wspierać!
Na sale taneczne można wejść tylko w zmienionych butach. Taneczne obuwie nie jest obowiązkowe. Ważne, by było na możliwie śliskiej i miękkiej podeszwie. Paniom, które decydują się na obcas, polecamy typ klockowy lub kuban nie przekraczający 3 cm. Sugerujemy zakryte palce.
Czy można dołącznyć do trwającego już kursu?
O ile przy wybranym przez Ciebie kursie nie widnieje zapis “brak miejsc”, możesz dołączyć po rozpoczęciu kursu. Przeważnie przyjmujemy nowych uczestników do drugich zajęć po rozpoczęciu trymestru.
Jeżeli chciałbyś dołączyć po tym terminie, skontaktuj się z nami. Najprawdopodobniej będzie to możliwe po nadrobieniu materiału na zajęciach indywidualnych.
Czy można zrezygnować z kursu w trakcie jego trwania?
W celu uzyskania jak najlepszej jakości kursu, zapisy przyjmowane są na cały trymestr.
Pojawienie się na kursie to zarezerwowanie/zablokowanie miejsca. Jest więc równoznaczne z zobowiązaniem do opłacenia go według cennika, niezależnie od liczby nieobecności czy zupełnej rezygnacji z kursu.
Wpłacona kwota za kurs zwracana może być zwrócona lub zamrożona w szczególnych przypadkach, takich jak ciąża, przewlekła choroba, ograniczenie ruchomości.
W przypadku niewykorzystanych zajęć, ze względu na nieobecności, istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu odrabiania zajęć w ramach innego kursu.

KONTAKT

Jeśli masz pytania, potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami dzwoniąc: +48 510 055 723 lub pisząc: kursy@swingcraze.pl.